Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer deh-P70BT bluetooth nie rejestruje telefonu

Lonek65 27 Kwi 2007 19:49 5594 2
  • #1 27 Kwi 2007 19:49
    Lonek65
    Poziom 10  

Witam fachowców i jak w temacie mam problem z bluetooth.Sprowadziłem autko z niemiec ,a w nim był właśnie Pioneer P70BT.Wszysko fajnie działa ale mam problem z połaczeniem telefonu z radiem.Chodzi mianowicie o to że telefon wykrywa radio ,a radio wykrywa telefon tylko przy rejestracji telefonu na wyswietlaczu komórki pojawia się napis"podaj pin urządzenie P70BT lub w innym modelu telefonu podaj hasło dla P70BT" .Mam pełno różnych papierów do samochodu(od Niemca) ale instrukcji do Pioneera nie dostałem.Pomóżcie co mam wpisać żeby zadziałała rejestracja urządzeń czyli telefonu i Pionka.Dodam że wpisywałem 1111,2222,5555,1234 i cały czas wywala error.Pomocy!!!!!!!!!!!

Dodano po 3 [godziny] 4 [minuty]:

Sorki za założenie postu ale nie poddałem sie i dalej próbowałem i udało się!!!!!!!!! Działa. Zresetowałem radio wszystko ustawiłem jeszcze raz i o dziwo wystarczyło wpisać 1111 i rejestracja sie udała.Jeszcze raz przepraszam za założenie postu i zaśmiecenie ELEKTRODY. Pozdrowionka 4 All

0 2
  • #2 16 Gru 2008 20:22
    plmorpheus
    Poziom 1  

A jak go zresetować? Wypięcie z zasilania na niewiele się zdało - dalej się rzuca, że zły kod :( Jest jakiś inny sposób na zresetowanie tego radyjka?

0
  • #3 15 Sty 2009 10:10
    brawur
    Poziom 9  

jak zdejmiesz panel masz mniej wiecej po srodku radia otworek do resetu radia mi z nokią n73 tez niechce sie połączyć mimo resetu

0