Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer DEH-P55BT - ERROR 80

fatzo 17 Mar 2007 10:01 6435 8
  • #1 17 Mar 2007 10:01
    fatzo
    Poziom 2  

Czy ktos moze spotkal sie z podobnym problemem ? Podczs uwierzytelniania z telefonem po bluetooth wyswietla sie sie ERROR80 i parowanie sie nie udaje. Dzieje sie tak na wszystkich 6 pozycjach dla telefonow. W instrukcji kaza odlaczyc zasilanie - nie pomaga. Reset przyciskiem pod panelem tez nie. W instrukcji pisza cos o FLASH ROM problem. Czy to juz tylko serwis, czy po gwarancji da sie to gdzies naprawic ? Pozdrawiam, Piotr

0 8
  • #2 18 Mar 2007 16:12
    noboin
    Poziom 20  

Witam,

Naprawisz to w każdym autoryzowanym serwisie PIONEER-a.

Pozdrawiam,
    Przemek

0
  • #3 18 Mar 2007 20:53
    fatzo
    Poziom 2  

Tez tak myslalem i poszedlem do takowego w Poznaniu przy Składowej 5 i pan w zlotej bransolecie powiedzial ze niestety :( Kupilem z netu, z nie nasza gwarancja wiec nie honoruja, a odplatnie odmowili ?!? Jesli ktos podpowie kto i gdzie w wlkp to z gory dzieki.

0
  • #5 11 Mar 2008 20:43
    AWW
    Poziom 2  

Witam. Przepraszam, że odgrzewam stary temat, ale mam takie samo radio i coraz częściej również mi wyskakuje Error 80. Telefon łączy się bez problemu, ale czasem gdy ktoś zadzwoni, to za kilka sekund wyskakuje ten błąd i rozłącza dźwięk. Zdejmuje na chwile panel, a po ponownym połączeniu już jest wszystko ok. Chciałem zapytać Fatzo, czy naprawił to u siebie? Mi już skończyła się gwarancja, więc może ktoś wie jaki jest koszt takiej naprawy? Może ktoś wie co może powodować taki błąd? Wyczyszczenie książki i reset nic nie daje. Robie go zgodnie z instrukcją, ale wg niej po całkowitym resecie powinno mi się uruchomić demo, a u mnie tego nie ma. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

0
  • #6 12 Mar 2008 10:23
    fatzo
    Poziom 2  

Witam, udało mi się nakłonić sprzedającego do zawiezienia radia do serwisu niemieckiego. Choć czekałem na radio 3 mies. sic ! to dostałem naprawione. Podobno wymienili moduł Bluetooth. Później nie miałem już tego problemu. Ciągle mam to radio, leży w garażu jakieś pół roku, bo sprzedałem auto i nie mam gdzie go wsadzić :) Wydaje mi się, że każdy serwis Pioneer w PL powinien to przyjąć za drobną opłatą :), ale i tak raczej wyślą do naprawy do Niemiec. Pozdrawiam i powodzenia :)

0
  • #7 12 Mar 2008 19:21
    AWW
    Poziom 2  

Dzięki za szybką odpowiedź. Ja też podejrzewam, że to musi być coś z tym modułem, ponieważ zawsze gdy wyskakuje mi ten błąd to w telefonie pojawia się ustawienie głośności, mimo że radio nie ma do tego dostępu. Zastanawia mnie tylko, dlaczego pojawia się to tylko przy pierwszym połączeniu i to nie zawsze? Ja jestem bardzo zrażony wszelkimi autoryzowanymi serwisami, a szczególnie ich cennikami. Może znacie w Lublinie fachowca, który pomógłby mi z tym problemem w realnej cenie?
    Pozdrawiam.

0
  • #8 16 Paź 2009 17:24
    0rafal0
    Poziom 11  

Witam, czy zna ktoś rozwiązanie taki problem??
    Posiadam odtwarzacz pionieer 85bt, i dzieje się tak, że telefon się łączy i od razu rozłącza. Czy ktoś ma na to jakiś sposób?
    pozdr

0
  • #9 06 Sty 2012 13:00
    R_3_M
    Poziom 9  

Czy ktoś wie gdzie znajduje się moduł bluetooth w tym radiu (panel czy radio)?

Dodano po 2 [minuty]:

Próbował ktoś wymienić sam panel na inny i czy problem z ERROR80 zniknął?

0
  Szukaj w 5mln produktów