Witam ponownie dzięki za zainteresowanie oraz za przydatne stronki, teraz moge śmiało zacząć kolejne przeróbki bowiem mam ich już dość dużo na swoim koncie ale w słabszych modelach.
A tak do tematu to mam w tym radiu drobny problemik a wiec dzieje mi sie coś takiego że gdy radio jest zimne to po naciśnięciu naśnej lekkie sprzęganie dopiero po okresie ok 1min przy naciśniętej nośnej ustaje albo przy dotyku tylnej części radia sprzęganie ustaje prawie przy każdej antenie a w mobilu to już nie mówie. Czy to może być spowodowane moimi wcześniejszymi przeróbkami m.in płynna regulacja mocy w AM oraz dodatkowy R.Beep oraz przeróbka mikrofonu marki Intek.
Za jakiekolwiek iformacje zgóry dziękuje i pozdrawiam