Witam!!!
Kumpel dał Mi do naprawy radio z tematu. Radio dziwnie sie zachowuje tzn. kolega jechał i w pewnym momencie usłyszał pierdzenie w głośnikach razem muzyką i tak coraz ciszej aż do momentu kiedy radio sie wyciszyło (głośność na 25 była ustawiona). Na drugi dzień włączył radio i jak by nic zaczeło normalnie grać, pojeździł trochę i gdy wracał do domu ta sama sytuacja. Dodam że wszystkie inne funkcje radia działają bez problemowo (regulacja głośność , balans, tony, radio wyświetla rds, cd). Wydaje Mi się że końcówka mocy powinna być sprawa. Może włączyło się zabezpieczenie termiczne albo to sprawka zimnych lutów???
Zauważył jeszcze że radio zaczeło się mocniej grzać.
Kumpel dał Mi do naprawy radio z tematu. Radio dziwnie sie zachowuje tzn. kolega jechał i w pewnym momencie usłyszał pierdzenie w głośnikach razem muzyką i tak coraz ciszej aż do momentu kiedy radio sie wyciszyło (głośność na 25 była ustawiona). Na drugi dzień włączył radio i jak by nic zaczeło normalnie grać, pojeździł trochę i gdy wracał do domu ta sama sytuacja. Dodam że wszystkie inne funkcje radia działają bez problemowo (regulacja głośność , balans, tony, radio wyświetla rds, cd). Wydaje Mi się że końcówka mocy powinna być sprawa. Może włączyło się zabezpieczenie termiczne albo to sprawka zimnych lutów???
Zauważył jeszcze że radio zaczeło się mocniej grzać.