#1 3842137 02 Maj 2007 18:07 megakreator megakreator Poziom 19 Posty: 452 Pomógł: 6 Ocena: 57 Autor tematu Post #1 3842137 02 Maj 2007 18:07 Witam po załaczeniu CD obraca talerz 3-razy i na wyświetlaczu pojawia sie ERR0307 szuflada nie wysuwa się poza tym reszta działa proszę o pomoc. Pozdr.
#2 3863514 08 Maj 2007 21:29 megakreator megakreator Poziom 19 Posty: 452 Pomógł: 6 Ocena: 57 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #2 3863514 08 Maj 2007 21:29 Witam czy naprawde nikt nie wie co oznacza err0307 po załączeniu CD czy trzeba szukac w mechanice cd czy w jej sterowaniu prosze o pomoc. Pozdrawiam.
#3 4010967 22 Cze 2007 21:46 megakreator megakreator Poziom 19 Posty: 452 Pomógł: 6 Ocena: 57 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 4010967 22 Cze 2007 21:46 Witam temat zamykam klijęt dokupił osobne cd dziekuję i pozdrawiam.