Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Whirpool AWM 8103 Mega klopot !!

damnie88 03 Maj 2007 19:38 2809 6
  • #1 03 Maj 2007 19:38
    damnie88
    Poziom 9  

Witam.

Otoz pralka nie wypompowywala wody wiec ja rozkrecilem w pompce cos sie dzialo wyjelem i zaczelem skrecac zeby kolniez sie o zamkniecie nie ocieral zostal troche beben do tylu przesuniety ale nie w tym rzecz, otoz wydawalo sie ze jest w porzadku to pranie nastawilem i po kilku minutach na dole z weza laczacego pompke i bede wycieklo troche wody zaworek sie zamknal i pali sie caly czas lamka waterstop, gdy zrobilem ze woda nie wycieka po jakis 10 minutach od nastawienia pralki dalej pokazuje sie to samo water stop i pralka nie chodzi moze cos nie tak jest z programator bo go przestawilem i nie wiem czy dobrze skrecilem bo gdy wlaczam jakis pgram to pralka odrazu wypompowuje wode, moze ma ktos schemat lub instrukcje serwisu tej pralki lub wie w czym tkwi problem.

Dziekuje i pozdrawiam.

0 6
  • #2 03 Maj 2007 19:53
    313094
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 03 Maj 2007 20:10
    damnie88
    Poziom 9  

No to tak robilem i dalej to samo nawet plywak odlaczylem i tez tak sie dzialo, juz sam nie wiem co robic.

0
  • #4 03 Maj 2007 20:22
    313094
    Użytkownik usunął konto  
  • #5 03 Maj 2007 20:41
    damnie88
    Poziom 9  

Nie wiem jak do jutra tego nie zrobie to ja wypie***** chyba albo moze ktos cos jeszcze podpowie. Albo ma ktos moze schemat programatora jak ma byc ustawiony jezeli pralka jest na 0.

0
  • #6 14 Maj 2012 18:10
    przesladowca84
    Poziom 2  

A ja mam takie pytanie
    wyżej wspomniana pralka pierze wszystko ładnie i ok ale problem jest z ostatnią minutą ( na zegarze ) prania. ostatnia minuta trwa okolo 30 minut faktycznego czasu a wczesniej kończył normalnie.

da sie coś z tym zrobić??

3
  • #7 17 Sie 2012 12:36
    SP5IT
    VIP Zasłużony dla elektroda

przesladowca84 napisał:
    A ja mam takie pytanie
    wyżej wspomniana pralka pierze wszystko ładnie i ok ale problem jest z ostatnią minutą ( na zegarze ) prania. ostatnia minuta trwa okolo 30 minut faktycznego czasu a wczesniej kończył normalnie.

da sie coś z tym zrobić??
    Jakiś postęp? Bo mam to samo.
    M

0