Po włączeniu monitora obraz znajduje się po lewej stronie wychylony tak mocno że aż zrywa synchronizacje (miga). Z biegiem czasu ok 2 min. wraz ze wzrostem temperatury obraz przestaje migać i widać jak bardzo powoli przesuwa się w pawo na środek ekranu cały proces trwa jakieś 30 min.
Jedną z moich obserwacji jest to że podgrzanie suszarką przez otwory w obudowie wnętrza monitora po jego lewej stronie przyspiesza proces powrotu obrazu na środek ekranu.
Pozdrawiam
Grzegorz
Jedną z moich obserwacji jest to że podgrzanie suszarką przez otwory w obudowie wnętrza monitora po jego lewej stronie przyspiesza proces powrotu obrazu na środek ekranu.
Pozdrawiam
Grzegorz