Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Dlaczego nie działa kamerka internetowa w aparacie MD 41066 medion/tevion

oxygenlowtop 08 May 2007 21:36 1957 1
    oxygenlowtop
    Level 1  
    Nie wiem czy trafiłem w dobre forum.

Kupiłem aparat, według sprzedającego na allegro to taki właśnie model "MD41066" rożni sie detalami obudowy i ma troszkę więcej funkcji. Ściągnąłem do niego chyba wszystkie możliwe sterowniki ale nie mogę uruchomić go jako kamerki internetowej co jest jego standardową funkcją. Po podłączeniu kabla usb aparat gaśnie i nie można z niego korzystać a komputer widzi go jako dysk usb, z zapisanymi na nim zdjęciami i filmikami. Robiłem wszystko zgodnie z instrukcją a nawet kombinowałem z przyciskami itp. Czy możliwe że to uszkodzenie aparatu? Wina oprogramowania? sam nie wiem, nie działa nie tylko na moim komputerze.
    skamil1
    Level 11  
    Sorry ale ten aparat nie ma funkcji kamerki, nawet jeśli by miał to obraz byłby kiepskiej jakości, po prostu kup sobie samą kamerkę są bardzo tanie ostatnimi czasy, a te w aparatach to ściema ot taki dodatkowy bajer z którego i tak nikt potem nie kożysta bo obraz jest do bani, zamazany i ciemny że widać tylko cień, pozdro Dlaczego nie działa kamerka internetowa w aparacie MD 41066 medion/tevion