Witam i dziękuję za zainteresowanie! Wpadło mi w ręce parę dysków scsi, skombinowałem kontroler i tasiemkę. Chciałbym zrobić cos takiego, żeby w kompie z płytą jak w temacie, zainstalować system na dyskach scsi. Czy jest to możliwe? Kontroler to staruszek AHA 2920A. Bios widzi tylko dysk, który dodatkowo podpięty jest na ide, wykrywa też, że ma coś w pci. Może to pora lub wiek sprawiły, a może rzeczywiście podczas paru prób w oknie startowym z informacjami o systemie (procesor, pam. dyski itp.) pojawiła się informacja o kontrolerze, jednak płyta ma głupi zwyczaj wyświetlania okna z nazwą producenta a następnie przechodzi do uruchamiania systemu. Da się to ugryźć?