Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szukam serwisu do monażu głośników, itp.

12 Maj 2007 22:34 1125 5
  • Poziom 9  
    Witam!!

Szukam dobrego i pewnego serwisu bądź osoby, która fachowo zamontuje mi nowe głośniki w drzwiach przednich, wymieni kable na lepsze i zamontuje gwizdki na słupkach środkowych nad głowami (zestaw HERTZ 165 2+2 z zwrotnicami) oraz przygotuje wszystko pod wzmacniacz (który zamierzam zakupić ogólnie w tym roku), tj. przeciągnięcie wszystkich kabli do bagażnika oraz kabli od wzmacniacza do głośników przednich..., materiały mam, a czego braknie to sie dokupi...

Ja niestety nie mogę tego sam zrobić bo nie mam garażu, ani miejsca w którym mógłbym to zrobić, a ponadto aż tak się nie znam by wykonać to naprawdę tak jak się należy...
    Drzwi przednie i tylnie oraz bagażnik już są wygłuszone.
    Radio Sony Xplode GT414U
    SEAT IBIZA 1,9 TDi 5 drzwi 2003r.

ps. oczywiście zapłacę odpowiednio...
    Nie ukrywam, że zależy mi na czasie...

Może być do 50km od Katowic.

Moderowany przez Błażej:

Kolega ma kłopoty ze wzrokiem, czy chce post jakoś wyróżnić? Proszę zmienić treść i tytuł posta na pisany normalną czcionką!

• Poziom 38  
    np. tutaj:

http://www.pro-audio.pl/index.php?s=9;110

z tym ze radzil bym raczej zaczekac na wzmacniacz bo inaczej trudno cos bedzie optymalnego wymyslic z kablami glosnik wzmacniacz. Bedziesz musial klasc dwie pary jedne do wzmaka i drugie do radia. Chyba ze by zostawic narazie stare kabelki pod radio...
  • Poziom 9  
    ja myślę tak, żeby zamontować nowe głośniki i zostawić je na starych kabelkach, a ponadto poprowadzić wszystkie kable do wzmacniacza i ze wzmacniacza do głośników, tak, żeby potem jak kupię wzmacniacz to tylko go zamontuję, wepnę kable i przełączę kable w drzwiach... (no i kwestia ustawienia, która już nie powinna robić problemu). Wzmacniacz raczej Będzie JBL jakiś 4kanałowy, tak żeby później dołożyć jeszcze skrzynię.
    Zależy mi na tym, żeby tak to rozegrać bo chcę już założyć nowe głośniki, bo nie wiem kiedy kupię wzmacniacz, a po drugie przy jednej robocie teraz zrobić wszystko...
  • Poziom 9  
    Napisałem meile do obu firm, zobaczymy co zaproponują...

Jakie autko nagłaśniasz i jakim sprzętem, Ksawerson???
  • Poziom 9  
    Odnawiam troche temat: głośniki już zamontowane, kable poprowadzone, wzmacniacz zamontowany, problem tkwi tylko lub aż w przeprowadzeniu kabli do drzwi poprzez durną prostokową kostkę przy wejściu to "tunelu" gumowego łącznika... Może jest ktoś, kto mógłby odpłatnie mi to zrobić?? (Seat Ibiza 1,9TDi 2003r. 5dr. Katowice/Łazy/Śląsk)...