Witam, mam takie pytanie: czy posiadając spawarkę (popularny migomat)
mogę spawać blachę aluminiową?, jeżeli tak to jaki gaz osłonowy koledzy polecają?, pozdrawiam, Andrzej.
mogę spawać blachę aluminiową?, jeżeli tak to jaki gaz osłonowy koledzy polecają?, pozdrawiam, Andrzej.