Właśnie przed chwila kolega dzwonił do mnie że kupił takie radio i z tego co mówi skok przy strojeniu FM jest 0,2MHz (90,1 90,3 90,5 itd.) czyli pachnie mi tu np: amerykańską technologią .
Tylko że to radio zostało zakupione w Polsce i powinno spełniać europejskie wymagania. Czy ono czasem nie ma jakiejś opcji w menu żeby zmienić raster przy strojeniu?
Szukałem instrukcji na stronie Blaupunkta ale co ciekawe oni się nie przyznają do takiego modelu
Wiecie może jak zmienić ustawienia tak żeby stroiło po naszemu.
Tylko że to radio zostało zakupione w Polsce i powinno spełniać europejskie wymagania. Czy ono czasem nie ma jakiejś opcji w menu żeby zmienić raster przy strojeniu?
Szukałem instrukcji na stronie Blaupunkta ale co ciekawe oni się nie przyznają do takiego modelu
Wiecie może jak zmienić ustawienia tak żeby stroiło po naszemu.