Od pół roku nie używana z powodu j.w. Płyta kręci laser świeci i świszcze jednak nie odtczytuje żadnej płyty. Postanowiłem się za nią zabrać. Okazało się że na płytce pod laserem były wylane trzy elektrolity(smd).
Po wyczyszczeniu płytki i ich wymianie nie widac żadnej różnicy.Soczewka czysta,mechanika wyczyszczona.Po kilku próbach nagrzewa sie znacznie drajwer.Czy to może być silnik?
Po wyczyszczeniu płytki i ich wymianie nie widac żadnej różnicy.Soczewka czysta,mechanika wyczyszczona.Po kilku próbach nagrzewa sie znacznie drajwer.Czy to może być silnik?