logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Ile warta jest wieża Diora ws502 z pełnym zestawem i modyfikacjami?

moon09 21 Maj 2007 16:00 1434 6
REKLAMA
  • #1 3906608
    moon09
    Poziom 15  
    Posty: 276
    Pomógł: 4
    Ocena: 53
    jak w temacie, prosilbym o wycene wieży diory skladajacej sie z nast. elementów

    wzmacniacz: diora ws-502
    korektor graficzny: diora fs-502
    tuner: diora as-502 (cyfrowy)
    magnetofon: diora mds-502 (2 decki)
    cd: diora cd-502

    komplet z pilotem, pelnym okablowaniem. Stan wizualny idealny, wzmacniacz mial wymieniony koniec mocy (jakies STK, nie pamietam symbolu), kondensatory wymienione z org. 4700uF na 6200uF. W odtwarzaczu cd wyswietlacz nie jest w 100% sprawny, niektóre czesci są nieaktywne (spalone?) poza tym plytki czyta (cdr tez).

    Za ile moglbym to sprzedac?

    pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 3906670
    blantozaur
    Poziom 24  
    Posty: 870
    Pomógł: 34
    Ocena: 27
    Popatrz jakie ceny na allegro , w ogłoszeniach .

    Jak dla mnie :

    wzmacniacz: diora ws-502 100 zł
    korektor graficzny: diora fs-502 50 zł
    tuner: diora as-502 (cyfrowy) 50 zł
    magnetofon: diora mds-502 (2 decki) 10 zł
    cd: diora cd-502 10 zł

    Są to rozsądne ceny - nie będzie kłopotu ze sprzedażą .
  • REKLAMA
  • #4 3907088
    blantozaur
    Poziom 24  
    Posty: 870
    Pomógł: 34
    Ocena: 27
    Sam pisałeś , że coś tam nie śmiga w 100% jak należy , a deck to ja też na części zostawiłem , stoi i stoi .
  • REKLAMA
  • #5 3907360
    moon09
    Poziom 15  
    Posty: 276
    Pomógł: 4
    Ocena: 53
    na allegro gosc sprzedawal tez z uszkodzonym wyswietlaczem za 60zl...
  • REKLAMA
  • #6 3907565
    blantozaur
    Poziom 24  
    Posty: 870
    Pomógł: 34
    Ocena: 27
    No to daj za 60 zł zobaczymy ile postoi.
  • #7 3907689
    moon09
    Poziom 15  
    Posty: 276
    Pomógł: 4
    Ocena: 53
    :)

    60 to nie ale te 40 to minimum

Podsumowanie tematu

✨ W dyskusji oceniono wartość zestawu wieży Diora składającego się z wzmacniacza WS-502, korektora graficznego FS-502, tunera AS-502 (cyfrowy), magnetofonu MDS-502 (2 decki) oraz odtwarzacza CD-502 z pilotem i pełnym okablowaniem. Stan wizualny jest idealny, wzmacniacz ma wymieniony koniec mocy oraz kondensatory o zwiększonej pojemności. Odtwarzacz CD ma uszkodzony wyświetlacz, ale czyta płyty, w tym CD-R. Proponowane ceny rynkowe to około 100 zł za wzmacniacz, 50 zł za korektor i tuner, 10-20 zł za magnetofon (często na części) oraz 10-60 zł za CD, zależnie od stanu wyświetlacza. Cały komplet można wycenić orientacyjnie na około 220-230 zł, z możliwością negocjacji w zależności od stanu technicznego poszczególnych elementów.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA