jak w temacie, prosilbym o wycene wieży diory skladajacej sie z nast. elementów
wzmacniacz: diora ws-502
korektor graficzny: diora fs-502
tuner: diora as-502 (cyfrowy)
magnetofon: diora mds-502 (2 decki)
cd: diora cd-502
komplet z pilotem, pelnym okablowaniem. Stan wizualny idealny, wzmacniacz mial wymieniony koniec mocy (jakies STK, nie pamietam symbolu), kondensatory wymienione z org. 4700uF na 6200uF. W odtwarzaczu cd wyswietlacz nie jest w 100% sprawny, niektóre czesci są nieaktywne (spalone?) poza tym plytki czyta (cdr tez).
Za ile moglbym to sprzedac?
pozdrawiam
wzmacniacz: diora ws-502
korektor graficzny: diora fs-502
tuner: diora as-502 (cyfrowy)
magnetofon: diora mds-502 (2 decki)
cd: diora cd-502
komplet z pilotem, pelnym okablowaniem. Stan wizualny idealny, wzmacniacz mial wymieniony koniec mocy (jakies STK, nie pamietam symbolu), kondensatory wymienione z org. 4700uF na 6200uF. W odtwarzaczu cd wyswietlacz nie jest w 100% sprawny, niektóre czesci są nieaktywne (spalone?) poza tym plytki czyta (cdr tez).
Za ile moglbym to sprzedac?
pozdrawiam