Witam wyskoczył mi na wyswietlaczu taki błąd , co on oznacza
Waste toner reservoir overflow problem (when the total number of copies is less than 100 thousand sheets). Czyli na nasze-problem z przepełnieniem pojemnika na zużyty toner.
Musisz wyjąć zespół PU(w nim znajduje się śmietnik) z kopiarki i w miejscu gdzie się znajduje (po przeciwnej stronie niż pojemnik z tonerem) odkręcić po obu stronach po jednej śrubce. Wtedy zdejmujesz pokrywy i wysypujesz toner i odkurzasz.