Witam tak jak w temacie potrzebne mi solucję i porady jak naprawić brak ładowania w nokii 3300. I jeśli ktoś posiada to schemat kabelka dku-2. Z góry dziękuje i proszę o pomoc
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam