#1 2813341 12 Lip 2006 14:12 k.j k.j Poziom 14 Posty: 151 Pomógł: 5 Ocena: 9 Autor tematu Post #1 2813341 12 Lip 2006 14:12 witam potrzebuje solucji do ładowania do noki 6230 nie ładuje wogule prosił bym wskazanie mi doczego mam sie podpiąć zeby ten trup ładował z góry dzieki
#2 2813514 12 Lip 2006 15:17 dudi-7 dudi-7 Poziom 20 Posty: 536 Pomógł: 28 Ocena: 15 Pomocny post? (0) Post #2 2813514 12 Lip 2006 15:17 Mam cos takiego.Ogólnie schemat zasilania podobny jak w wiekszości dct4. Załączniki: 847.jpg (23.61 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
#3 2813689 12 Lip 2006 22:31 k.j k.j Poziom 14 Posty: 151 Pomógł: 5 Ocena: 9 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 2813689 12 Lip 2006 22:31 potrzebuje jakąś łtwiejsza solcje bo nie umiem jeszcze schematu dobrze czytac Dodano po 5 [godziny] 58 [minuty]: czy ma ktoś jeszcze coś innego
#4 2815493 13 Lip 2006 09:28 QguAr QguAr Poziom 22 Posty: 642 Pomógł: 30 Ocena: 2 Pomocny post? (0) Post #4 2815493 13 Lip 2006 09:28 Jak nie potrafisz z tego skorzystać to chyba czeka cię wizyta w serwisie