#1 3914090 23 Maj 2007 18:25 ciapulka ciapulka Poziom 2 Posty: 4 Autor tematu Post #1 3914090 23 Maj 2007 18:25 mam do wykonania sygnalizator mokrej pieluchy na bazie wzmacniacza ale kapletnie nie wiem jak sie do tego zabrac czy ktos mogłby mi cos poradzic ?
#2 3914148 23 Maj 2007 18:46 wspol_nik wspol_nik Poziom 25 Posty: 535 Pomógł: 86 Ocena: 20 Pomocny post? (0) Post #2 3914148 23 Maj 2007 18:46 Witam. http://www.audiostereo.pl/klopoty_z_positiv20_23663.html tu też napewno coś znajdziesz; /szukaj.elektroda.net/search.php?mode=results&sid=d76064f38ea723587e7574ca7fa61ae5 Pozdr.wsp Dodano po 17 [sekundy]: /szukaj.elektroda.net/search.php?mode=results&sid=d76064f38ea723587e7574ca7fa61ae5 Dodano po 46 [sekundy]: http://szukaj.elektroda.net/search.php?mode=results&sid=d76064f38ea723587e7574ca7fa61ae5 Dodano po 50 [sekundy]: wpisz <czujnik wilgoci> . Dodano po 1 [minuty]: http://www.eres.alpha.pl/elektronika/readarticle.php?article_id=161