no to ja sie chyba tutaj podpisze;) bo problem identyczny jak kolega- telefon byl sprawny nalezal do siostry wyczyscilem dzoja pozniej go odpalam a on- miga(wczesniej zabieg z dzojem kilka razy powtarzalem) i bylo ok) czerwona dioda ze 3 razy i echo,sprawdzalem na kolo10 bateriach z innych eriksonow niestety efekt sie powtarza(baterie sprawne),telefon nie byl nigdy zalany sam od siebie ma taka akcje pod cruiserem softa bez klopotu zczytuje i widzi,telefon na naladowanej baterii wsaddzilem od ladowania ale zaobserwowalem bardzo szybki spadek baterii(moze po paru sekundach od zalaczenia) ale nic na plycie sie nie zagrzalo i zglupialem, ma ktos pomysl co to moze byc??? procz czyszczenia dzoja ( izopropanolem) nie mial kontaktu z woda ani upadkow i podobnych rzeczy,plyta byla pozniej kapana w wanience i grzana