Witam.
Auto jak w temacie z automatyczną skrzynią biegów nie chce zapalić.
Rozrusznik też nie kręci.
Stacyjka elektroniczna.
Po jej przekręceniu odlkowuje kierownicę i zapala lampki w zegarach.
Będę wdzięczny za każdą wskazówkę.
Auto jak w temacie z automatyczną skrzynią biegów nie chce zapalić.
Rozrusznik też nie kręci.
Stacyjka elektroniczna.
Po jej przekręceniu odlkowuje kierownicę i zapala lampki w zegarach.
Będę wdzięczny za każdą wskazówkę.