logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Mercedes W210 270CDI 2000r - rozrusznik nie kręci, auto nie odpala, skrzynia automatyczna

frankrom 24 Maj 2007 23:48 4398 4
REKLAMA
  • #1 3918702
    frankrom
    Poziom 19  
    Posty: 302
    Pomógł: 23
    Ocena: 151
    Witam.
    Auto jak w temacie z automatyczną skrzynią biegów nie chce zapalić.
    Rozrusznik też nie kręci.
    Stacyjka elektroniczna.
    Po jej przekręceniu odlkowuje kierownicę i zapala lampki w zegarach.
    Będę wdzięczny za każdą wskazówkę.
  • REKLAMA
  • #2 3920036
    manim
    Poziom 19  
    Posty: 437
    Pomógł: 9
    Ocena: 57
    sprawdz obwody stacyjki a najlepiej zdiagnozuj
  • REKLAMA
  • #3 3920600
    jajasiu
    Poziom 16  
    Posty: 130
    Pomógł: 11
    Ocena: 51
    frankrom napisał:
    Witam.
    Auto jak w temacie z automatyczną skrzynią biegów nie chce zapalić.
    Rozrusznik też nie kręci.
    Stacyjka elektroniczna.
    Po jej przekręceniu odlkowuje kierownicę i zapala lampki w zegarach.
    Będę wdzięczny za każdą wskazówkę.



    Wizyta w warsztacie wyposażonym w Star Diagnose(może być serwis).
  • REKLAMA
  • #4 3921742
    grzestv
    Poziom 28  
    Posty: 914
    Pomógł: 113
    Ocena: 206
    w CDI to ECU załącza rozrusznik poprzez przekaźnik-należy podłączyć i zdiagnozować auto.
  • #5 3923938
    frankrom
    Poziom 19  
    Posty: 302
    Pomógł: 23
    Ocena: 151
    Usterka opanowana.
    Diagnoza nic nie pomogła.
    Temat zamykam.
    Pozdrawiam.
REKLAMA