Witam. Mam do serwisowania taką centralkę jak w tytule z modułem łączności bezprzewodowej i klawiaturą LED. Rzecz jest w tym iż uszkodzeniu uległa jedna z czujek WL-904. Alarm sygnalizuje jej sabotaż co jest normalne, próbując coś z tym zrobić doprowadziłem do stanu w którym centralka przestała reagować na kod instalatora. Alarm obecnie pracuje normalnie pod warunkiem, że przed uzbrojeniem zdezaktywuje się uszkodzoną linie, ale jest to uciążliwe. Pozostaje mi tylko reset sprzętowy. I tu moje pytanie: czy bedzie problem doprowadzić ją do stanu używalności i oczywiście usunąć z systemu uszkodzoną czujkę? Posiadam dokumentację do w/w urządzeń ale z alarmami domowymi nie mam wiele do czynienia. Będę wdzięczny za wszelką pomoc. Marek