#1 3923437 26 Maj 2007 17:48 tomekgips tomekgips Poziom 10 Posty: 21 Ocena: 2 Autor tematu Post #1 3923437 26 Maj 2007 17:48 Witam wszystkich mam pytanie w jakisposób wydrukować stronę testową w tej drukarce gdy nie jest podłączona do komputera pozdrawiam Tomek
#2 3923732 26 Maj 2007 19:45 forteca forteca Specjalista KYOCERA Posty: 1162 Pomógł: 144 Ocena: 82 Pomocny post? (0) Post #2 3923732 26 Maj 2007 19:45 Witam Wciskasz klawisz MENU potem klawiszem ze strzałką W DÓŁ lub DO GÓRY szukasz STATUS MENU i wciskasz dwa razy klawisz ENTER. Pozdrawiam
#3 3923866 26 Maj 2007 20:29 tomekgips tomekgips Poziom 10 Posty: 21 Ocena: 2 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 3923866 26 Maj 2007 20:29 Dziękuję za pomoc już wydrukowałem pozdrawiam