witam serdecznie wszystkich specjalistów,
jestem nowy na forum i mam pytanie ( z pewnoscia bardzo smieszne dla wiekszosci) wiec proosze o wyrozumialosc dodam, ze nie znam sie na elektronice jestem laikiem..
chodzi o to, zeby ktos mi powiedzial jak kozystac z miernika, aby:
- zmierzyc pobor pradu w samochodzie
- zmierzyc ladowanie akumulatora prez alternator czy jakos tak
- zmierzyc napiecie akumulatora
dodam jeszcze ze nie posiadam miernika dopiero mam zamiar kupic taki najprostszy uniwerslany..
prosze o odpowiedz lub jakas wskazowke..
pozdrawiam
koni_rules
koni.rules(_at_)gmail.com
jestem nowy na forum i mam pytanie ( z pewnoscia bardzo smieszne dla wiekszosci) wiec proosze o wyrozumialosc dodam, ze nie znam sie na elektronice jestem laikiem..
chodzi o to, zeby ktos mi powiedzial jak kozystac z miernika, aby:
- zmierzyc pobor pradu w samochodzie
- zmierzyc ladowanie akumulatora prez alternator czy jakos tak
- zmierzyc napiecie akumulatora
dodam jeszcze ze nie posiadam miernika dopiero mam zamiar kupic taki najprostszy uniwerslany..
prosze o odpowiedz lub jakas wskazowke..
pozdrawiam
koni_rules
koni.rules(_at_)gmail.com