Witam!!!
Proszę o umieszczenie kodu układu dzielenia dwóch liczb 8 bitowych w języku vhdl.
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam!!
Proszę o umieszczenie kodu układu dzielenia dwóch liczb 8 bitowych w języku vhdl.
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam!!
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamMagda1207 napisał:Mam bardzo podobny problem: Układ sekwencyjny dzielenia X/D=Q+R liczb zapisanych w układzie U2. Mam juz pewne materiały ale to wciąż za mało... Jeśli ktoś byłby w stanie mi pomóc jak najszybciej i chciał zarobić proszę o kontakt, pozdrawiam
Magda1207 napisał:Jeśli ktoś byłby w stanie mi pomóc jak najszybciej i chciał zarobić proszę o kontakt, pozdrawiam