Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Car Audio do 1000zl co polecacie?

diabeel 02 Jun 2007 17:48 2712 11
    diabeel
    Level 17  
    Witam.
    Prosze was o pomoc poniewaz nie znam sie za dobrze na car audio.
    Mam do wykorzystania 1000zl i chcialbym miec zestwa audio 2 glosniki z przodu i z tylu jakis subwoofer radio mam dobrej klasy
    Jakie polecacie glosniki czy potrzeba do nich wzmaicniacz i ile mniej wiecej kosztuje zlozenie systemu w sklepach car aduio prosze tylko o porpozycje ktore mieszcza sie w mojej kwocie
    maciej_mi
    Level 18  
    Sub Lanzar Max12
    Wzmacniacz do suba CP HPB1502
    System przedni Helix blue 62 + wygluszenie drzwi
    Kable + materiały do skrzyni
    brzo2a
    Level 18  
    Kolega wyżej tak ładnie doradza a nie wiemy nawet jakiej słuchasz muzyki i na czym Tobie najbardziej będzie zależało w tym zestawie (bas, głośność, jakość..?)
    User removed account
    User removed account  
    User removed account
    User removed account  
    wow
    Level 27  
    diabeel nie, chodzi o to, że będziesz miał dwa wzmacniacze.

wzmacniacz: cp 1502 - 350zł zasilał będzie sub: infinity ref 1250 - 349zł a wzmacniacz blaupunkt tha 280 będzie zasilał system przedni :)
    slavwek.ie
    Level 34  
    Witam.
    pcmax podałm przykład wzmacniacza do przednich Powerbassów, do suba podał Carpowera HPB 1502.
    pzdr
    wow
    Level 27  
    No wiesz jak będziesz robił to w jakieś profesjonalnej firmie to nawet 1000 zł zapłacisz za podłączenie. Ale to nie jest duża filozofia przy pomocy osób z forum powinieneś sam to zrobić :)

Ja jak robiłem koledze instalacje (podłączenie radia wzmacniacza suba wszystkich kabli zestawu przód (bez wygłuszenia) to robilem to z parę godzin chyba z 6 bo troche gimnastykowania jest zwłaszcza z kablem :)