Mam taką usterkę w tym telefonie, że gdy ktoś na niego zadzwoni a ja odbiorę połączenie na innym aparacie(równoległym) to ten Gigaset ciągle dzwoni mimio, że już rozmawiam np. na zwukłym przewodowym. Czasami jak wrócę do domu i słyszę, że on dzwoni to gdy podniosę, to już dawno nikogo nie ma. Narazie odłączyłem w bazie kondensator 1 uF, który jest szeregowo z linią i polegam zawsze na dzwonku w innym aparacie jak jest rozmowa przychodząca.