Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Animacje do radia Pioneer

bossdrum 03 Cze 2007 20:49 2794 5
  • #1 03 Cze 2007 20:49
    bossdrum
    Poziom 10  

Witam! mam takie pytanie czy ma ktos moze jakis dostep do animacjii do radia Pioneer DEH-9800BT lub w ogole jakis animacjii np. z reklam teleizyjnych lub innych

0 5
  • #2 23 Wrz 2007 19:47
    DzikiEryk
    Poziom 13  

Witam. Czy chodzi ci o animacje do wgrania do tego radia? Jeżeli tak to posiadam kilka motywów

0
  • #3 23 Wrz 2007 21:08
    bossdrum
    Poziom 10  

dokladnie o te radio chodzi i o jakies ciekawe animacje do tego radyjka.

0
  • #4 23 Wrz 2007 21:52
    DzikiEryk
    Poziom 13  

Ja zrobiłem animacje pod siebie,więc nie wydaje mi się abyś chciał ze zdjęciami dziecka,mojego samochodu itp.
    Jest w sieci program który służy do robienia animacji,tła,slajdy i wszystkiego co można zmienić na wyświetlaczu radia,czyli wszystkiego co jest wyświetlane.Ściągnij program,zainstaluj i baw się dobrze.
    oto link
    http://pioneer.jp/car/pclink4/download/index-e.html

0
  • #5 07 Paź 2007 14:02
    michal83gda
    Poziom 2  

witam. mam radio deh-p6100 czy do niego tez moge wgrac animacje?? bo te delfiny mnie juz dererwuja.

0
  • #6 07 Paź 2007 21:34
    DzikiEryk
    Poziom 13  

michal83gda napisał:
    witam. mam radio deh-p6100 czy do niego tez moge wgrac animacje?? bo te delfiny mnie juz dererwuja.

Cześć chyba jest to nie możliwe w tym modelu,animacje są zapisany w pamięci jakiegoś układu scalonego,podejrzewam że jest to do wykonania tylko poprzez przeprogramowania któregoś ze scalaków,ale mogę się mylić.
    Zapytaj proszę kogoś bardziej znającego się na elektronice.
    Pozdrawiam.

Dodano po 1 [godziny] 37 [minuty]:

michal83gda napisał:

Nagła zmiana, szukając dla Ciebie (z ciekawości) znalazłem program do wykonywania animacji ,chyba będzie można zmienić motywy w twoim modelu radyjka oto link do strony z której można pobrać program:
    http://pioneer.jp/car/pclink2/dl-e.html#

0