Od jakiegoś czasu mam problemy z wyżej wymienionym telewizorem. Otóż:
1) Od roku ma problemy z jego włączeniem. Gdy wyjmie się wtyczke z prądu i wciska się przez równe 10minut przycisk zmiany kanału to dopiero po tym czasie właczy się TV. Jednak gdy przysik włącznika tv jest wciśnięty na ON, to przycisk zmiany programu trzeba wciskać tylko przez 3min by włączył się TV. W czym polega problem w moim TV? Co uległo w nim uszkodzeniu?
2) Jakieś 2 lata temu zepsuł mi się pilot do tego TV. Po długim jego braku(w międzu czasie miałem pilot uniwersalny, który działał bardzo wadliwie) Więc postanowiłem poszukać pilota zamiennika(oryginalnego jak na wiek tego TV nie znajdę nigdzie) Pilot ten w zasadzie niczym się nie różni od oryginału, jednak jak ustawić na stałe w nim kanały? Po to go kupiłem by ustawić programy na stałe a nie za każdym razem szukać. Model pilota: BQS 310
1) Od roku ma problemy z jego włączeniem. Gdy wyjmie się wtyczke z prądu i wciska się przez równe 10minut przycisk zmiany kanału to dopiero po tym czasie właczy się TV. Jednak gdy przysik włącznika tv jest wciśnięty na ON, to przycisk zmiany programu trzeba wciskać tylko przez 3min by włączył się TV. W czym polega problem w moim TV? Co uległo w nim uszkodzeniu?
2) Jakieś 2 lata temu zepsuł mi się pilot do tego TV. Po długim jego braku(w międzu czasie miałem pilot uniwersalny, który działał bardzo wadliwie) Więc postanowiłem poszukać pilota zamiennika(oryginalnego jak na wiek tego TV nie znajdę nigdzie) Pilot ten w zasadzie niczym się nie różni od oryginału, jednak jak ustawić na stałe w nim kanały? Po to go kupiłem by ustawić programy na stałe a nie za każdym razem szukać. Model pilota: BQS 310