Witam,
Czy Koledzy mozecie podpowiedziec i oszacowac koszty naprawy. Jestem raczej niedoswiadczonym uzytkownikiem.
Uszkodzenie wyglada w ten sposob, ze obraz jest nieostry zielonkawy z poziomymi liniami jasno zielonym, w czesci centralnej nieco zwezonymi o ksztalcie )(. Kolory sa bardzo blade. Obraz taki tez jest na kanalach "niebieskich" czyli EXT,SIDE.
W momencie wlaczenia od razu pojawia sie zielony obraz, poczatkowo tylko w gornej czesci (gorna polowa zielona, dolna czarna) - gdy tv byl sprawny w tym momencie obraz byl czarny. Pozostale funkcje tv sa ok.
Usterka prawdopodobnie (?) powstala tuz po odlaczeniu laptopa od zlacza SIDE (3x cinche composite + stereo).
Czy taka usterke mozna naprawic "na miejscu" czy nalezy zawiezc tv do serwisu.
Dziekuej i pozdr, PawelT
Czy Koledzy mozecie podpowiedziec i oszacowac koszty naprawy. Jestem raczej niedoswiadczonym uzytkownikiem.
Uszkodzenie wyglada w ten sposob, ze obraz jest nieostry zielonkawy z poziomymi liniami jasno zielonym, w czesci centralnej nieco zwezonymi o ksztalcie )(. Kolory sa bardzo blade. Obraz taki tez jest na kanalach "niebieskich" czyli EXT,SIDE.
W momencie wlaczenia od razu pojawia sie zielony obraz, poczatkowo tylko w gornej czesci (gorna polowa zielona, dolna czarna) - gdy tv byl sprawny w tym momencie obraz byl czarny. Pozostale funkcje tv sa ok.
Usterka prawdopodobnie (?) powstala tuz po odlaczeniu laptopa od zlacza SIDE (3x cinche composite + stereo).
Czy taka usterke mozna naprawic "na miejscu" czy nalezy zawiezc tv do serwisu.
Dziekuej i pozdr, PawelT