Witam.
Potrzebny jest monitoring w niewielkim sklepie. Potrzebne są 2-3 kamery kolorowe, jak najmniejsze, najlepiej żeby dało się je tak ukryć żeby nie były zupełnie widoczne, oraz rejestrator który będzie archiwizował nagrania z okresu ok. miesiąca. Dobrze by było gdyby miał możliwość wpięcia do sieci tak aby można mieć podgląd kamer np. z domu. Jakość obrazu musi być taka aby z odległości ok 3m od kamery można było rozróżnić nominał banknotu w szufladzie.
Pytanie do osób obeznanych w tym temacie - mozecie polecić jakieś konkretne rozwiązania, modele sprzętu itp?
Z góry dzięki
Potrzebny jest monitoring w niewielkim sklepie. Potrzebne są 2-3 kamery kolorowe, jak najmniejsze, najlepiej żeby dało się je tak ukryć żeby nie były zupełnie widoczne, oraz rejestrator który będzie archiwizował nagrania z okresu ok. miesiąca. Dobrze by było gdyby miał możliwość wpięcia do sieci tak aby można mieć podgląd kamer np. z domu. Jakość obrazu musi być taka aby z odległości ok 3m od kamery można było rozróżnić nominał banknotu w szufladzie.
Pytanie do osób obeznanych w tym temacie - mozecie polecić jakieś konkretne rozwiązania, modele sprzętu itp?
Z góry dzięki