logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

PE Builder 3.0.16b gdzie go znaleź? 30 punktów za odpowiedź

Venom007 16 Cze 2007 10:31 2411 7
REKLAMA
  • #1 3989230
    Venom007
    Poziom 27  
    Posty: 1359
    Pomógł: 23
    Ocena: 37
    Witam tak jak w temacie muszę mieć wersje PE Builder 3.0.16b tylko nigdzie jej nie umiem znaleź google odsyłają do strony na której niby jest ale nie ma :| dam 30 punktów dla osoby która jako pierwsza da mi odpowiedni link :) (30 punktów to nie dużo ale zawsze coś)
    Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
  • REKLAMA
  • #2 3990318
    Driver-
    Poziom 38  
    Posty: 2625
    Pomógł: 498
    Ocena: 184
    Jeśli urządza Cię nowsza wersja to: v3.1.10b masz tu.
    Starszą niż V3.1.3 ciężko będzie znaleźć w necie.
  • REKLAMA
  • #3 3990535
    badboy84
    Poziom 43  
    Posty: 8749
    Pomógł: 1197
    Ocena: 1484
    Jak sie szuka to sie znajdzie, chociaż łatwo nie było :D
    Ale nie wiem dlaczego uparłeś sie akurat na tą wersje.
    Załączniki:
    • pebuilder3016b.rar (1.44 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #4 3990562
    Venom007
    Poziom 27  
    Posty: 1359
    Pomógł: 23
    Ocena: 37
    Wielkie dzieki :) potrzebowal bym jeszcze "Plugin Creator" zeby zrobic sobie plugin gg i winampa :D
    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #6 3990667
    Venom007
    Poziom 27  
    Posty: 1359
    Pomógł: 23
    Ocena: 37
    Wszystko ładnie i pięknie, tylko mógłby mi jeszcze ktoś powiedzieć jak tego kreatora użyć? Sorry ale myślałem ze to będzie jakieś łatwiejsze:|
    Pozdrawiam
  • #7 3998876
    Driver-
    Poziom 38  
    Posty: 2625
    Pomógł: 498
    Ocena: 184
    Żeby nie przepisywać tego co sieci hula podaję link + link powinieneś się zorientować o co biega. W sieci jest mnóstwo opisów co i jak, zagoogluj podając PE Builder.
  • #8 4756623
    matrix5000
    Poziom 13  
    Posty: 124
    Ocena: 4
    Mam pytanie czy jest możliwe zrobić sobie takiego XP z
    załadowanymi sterownikami do karty graficznej i dźwiękowej. Aby można było oglądać filmy.

    Szukałem na ten temat informacji i nic. Mam taki dysk na którym nie mogę postawić systemu. Wiec taka płyta była by dla mnie jak złoto.

Podsumowanie tematu

✨ Poszukiwano wersji PE Builder 3.0.16b, która jest trudna do znalezienia w internecie, zwłaszcza starsze niż 3.1.3. Zaproponowano nowszą wersję 3.1.10b jako alternatywę. Dodatkowo poszukiwano narzędzia "Plugin Creator" do tworzenia pluginów dla GG i Winampa, podano linki do stron z tym narzędziem (bootcd.us, xppe.com). Użytkownik wyraził potrzebę instrukcji obsługi kreatora pluginów. W dyskusji pojawiło się również pytanie o możliwość stworzenia wersji XP z załadowanymi sterownikami graficznymi i dźwiękowymi, aby umożliwić odtwarzanie filmów na dysku, na którym nie można zainstalować systemu.
REKLAMA