Witam wszystkich serdecznie :]
Hmm klient zazyczyl sobie w domku jednorodzinnym 3 strefy: 1 piętro, parter, garaż z piwnicą. Lecz chce tylko 2 manipulatory a 3 strefa ma byc rozbrajana radiolinią polączoną z bramą wjazdową i drzwiami do garażu. I siedze juz nad tym dobry dzień i nie moge wymyśleć dobrego rozwiązania ponieważ centrala nie znajduje 3 strefy bez 3 manipulatora ....
Proszę o pomysły :]
pozdr
Hmm klient zazyczyl sobie w domku jednorodzinnym 3 strefy: 1 piętro, parter, garaż z piwnicą. Lecz chce tylko 2 manipulatory a 3 strefa ma byc rozbrajana radiolinią polączoną z bramą wjazdową i drzwiami do garażu. I siedze juz nad tym dobry dzień i nie moge wymyśleć dobrego rozwiązania ponieważ centrala nie znajduje 3 strefy bez 3 manipulatora ....
Proszę o pomysły :]
pozdr