logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

CA-10, dwie strefy, załączanie stref. Jeden manip. LCD.

Jaś Fasola 14 Sty 2007 09:31 2919 5
REKLAMA
  • #1 3444006
    Jaś Fasola
    Poziom 10  
    Posty: 21
    Ocena: 1
    Mam centralę CA10 i jeden manip.LCD (1)przy drzwiach a drugi LED (2)w garażu. Dotychczas aby uzbroić sam garaż strefa 2(czujka 8)musiałem załączać to manip. w garażu. Jak chcę załączyć garaż LCD wpisując kod dla strefy drugiej to załącza mi się również strefa 1(1,2,3,4,5,6,7,8,9,10).
    i drugie pytanie czy mogę manipul.LED w garażu załączyć również strefę 1.??
  • REKLAMA
  • #2 3444063
    kemir
    Poziom 14  
    Posty: 78
    Pomógł: 11
    Ocena: 22
    Z uwagi na to, że jesteś tu pierwszy raz jestem w stanie wybaczyć. Wszystkie te informacje znajdziesz w instrukcji. Wystarczy tylko dokładnie poczytać. Manipulator LCD podłaczony do CLK-1 LED do CLK-2
    LCD jest manipulatorem głównym dla strefy 1. Aby włączyć tylko strefę 2 należy przejść funkcją GO TO do strefy 2. Przechodzi się do niej przez naciśnięcie klawisza "2" wtedy manipulator obsługuje strefę 2. Podobnie jest z man. LED jest głównym w strefie 2.
    Należy ustawić odpowiednio parametry funkcji GO TO dla stref i poczytać o hasłach globalnych. Pozdrawiam i powodzenia.
  • REKLAMA
  • #3 3444095
    Jaś Fasola
    Poziom 10  
    Posty: 21
    Ocena: 1
    Napewno muszę zaznaczyć globalny zasięg haseł. Tak???a czytałem o tych funkcjach GOTO ale nie bardzo rozumiem ???które GOTO powinienem zaznaczyć.??
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #5 3444128
    kemir
    Poziom 14  
    Posty: 78
    Pomógł: 11
    Ocena: 22
    Jest to w programowaniu opcji stref "1" i "2".
    Dla strefy 1 GO To do "2" dostępna ( funkcja FS20)
    dla strefy 2 GO TO do "1" dostępna ( FS21). Wszystko to ustawia się na manipulatorze LCD.
  • #6 3444164
    Jaś Fasola
    Poziom 10  
    Posty: 21
    Ocena: 1
    Dzięki bardzo..
REKLAMA