Mam centralę CA10 i jeden manip.LCD (1)przy drzwiach a drugi LED (2)w garażu. Dotychczas aby uzbroić sam garaż strefa 2(czujka 8)musiałem załączać to manip. w garażu. Jak chcę załączyć garaż LCD wpisując kod dla strefy drugiej to załącza mi się również strefa 1(1,2,3,4,5,6,7,8,9,10).
i drugie pytanie czy mogę manipul.LED w garażu załączyć również strefę 1.??
i drugie pytanie czy mogę manipul.LED w garażu załączyć również strefę 1.??