Witam!
Mam Blackboxa BB54G i zachciało mi się zmiany softu. Na czeskiej stronie znalazłem soft od WA2204A -TX ver 1.4.1 . Ów soft wszedł bez szemrania! Poczekałem 5 minut ... i w sieci nie ma AP . Próbowałem Resetować i nic. po resecie powinno być IP:192.168.1.254 . Próbowałem pingować. dsalej bez odzewu. Czy ktoś może mnie naprowadzić na sposób przywrócenia org. softu?
Mam Blackboxa BB54G i zachciało mi się zmiany softu. Na czeskiej stronie znalazłem soft od WA2204A -TX ver 1.4.1 . Ów soft wszedł bez szemrania! Poczekałem 5 minut ... i w sieci nie ma AP . Próbowałem Resetować i nic. po resecie powinno być IP:192.168.1.254 . Próbowałem pingować. dsalej bez odzewu. Czy ktoś może mnie naprowadzić na sposób przywrócenia org. softu?