Witam
Ma ktoś opisane te stany pracy(wzmocnienie, odwracanie fazy itp). Szukałem w google ale cisza :/
Ma ktoś opisane te stany pracy(wzmocnienie, odwracanie fazy itp). Szukałem w google ale cisza :/
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam