Witam
Mam problem z monitorem w/w, dostalem go od kumpla do naprawy, lecz był on wczesniej w serwisie. Niestety nie zostal naprawiony,dodatkowo ktoś probowal wylutowac tr mocy Q302-Bu2520, ktory jest spalony(zwarcie). prawdopodobnie w serwisie wymienili go na nowy ale to nie pomoglo. Wiecej uszkodzen nie znalazlem. Objawy uszkodzenia- nic nie dziala - dioda sygn. gasnie sie po 1 sec. i wylacza sie przek. RL601-12V. Prosze o pomoc. Moze ktos ma schemat tego monitora ?? Dziekuje za kadzy post i mail. Poczatkujacy elektronik
Ł. Patorski
Mam problem z monitorem w/w, dostalem go od kumpla do naprawy, lecz był on wczesniej w serwisie. Niestety nie zostal naprawiony,dodatkowo ktoś probowal wylutowac tr mocy Q302-Bu2520, ktory jest spalony(zwarcie). prawdopodobnie w serwisie wymienili go na nowy ale to nie pomoglo. Wiecej uszkodzen nie znalazlem. Objawy uszkodzenia- nic nie dziala - dioda sygn. gasnie sie po 1 sec. i wylacza sie przek. RL601-12V. Prosze o pomoc. Moze ktos ma schemat tego monitora ?? Dziekuje za kadzy post i mail. Poczatkujacy elektronik
Ł. Patorski