Witam
Tv jak w temacie , klient twierdzi że przed burzą wyjął wtyczkę z kontaktu ale zapomniał o antenie.
Tv po właczeniu do sieci nie uruchamia sie , świeci się tylko dioda standby.
Napiecia z przetwornicy 123V , 15V , 10V są.
Szukam wsadu do pamieci 24c08 procesor SDA 5255-a035.
Ten który jest na elektrodzie zgrywa mi sie jako skrót do poczty.
Pozdrawiam
Tv jak w temacie , klient twierdzi że przed burzą wyjął wtyczkę z kontaktu ale zapomniał o antenie.
Tv po właczeniu do sieci nie uruchamia sie , świeci się tylko dioda standby.
Napiecia z przetwornicy 123V , 15V , 10V są.
Szukam wsadu do pamieci 24c08 procesor SDA 5255-a035.
Ten który jest na elektrodzie zgrywa mi sie jako skrót do poczty.
Pozdrawiam