Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Sklep ElwronSklep Elwron
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Vectra '02] zmiana języka komputera

19 Cze 2007 11:43 29769 15
  • Poziom 27  
    witam, posiadam vectre C, rocznik 2002 silnik 2.2, czy jest możliwe zmienie wersji oprogramowania komputera pokładowego? poniewaz obecnie mam w wersji angielskiej??
  • Sklep ElwronSklep Elwron
  • Użytkownik usunął konto  
  • Sklep ElwronSklep Elwron
  • Poziom 27  
    hmm, ale mi chodzi czy moge to samemu zrobic?? czy potzrebuje jakiegoś programatora, czy jest mozliwość wejścia z poziomu uzytkowniak??
  • Poziom 27  
    heh, no to co porzebuje w takim razie??
  • Poziom 27  
    ok tach jakies tam pożyczę, gorzej z oprogramowaniem, ale rozszyfruj mi jeszcze CANdi-co to jest??
  • Specjalista grupy V.A.G.
    Shel napisał:
    http://www.allegro.pl/item204550301_interfejs_opel_obd_obd2_multiplexer_tech2_gm_tech.html
    cos takiego moge pozyczyc, a o reszte pytam, jezeli bym wszystko wiedzial to bym nie pytał ;)

Kolego jak widzisz moderator tego działu podał ci dokładną instrukcję co należy zrobić.
    Zapomnij o jakichś tam fejsikach i programikach (to nie grupa VAG).
    Podjedź do jakiegoś konkretnego warsztatu i ci to zrobią za 50 PLN.
    Być może Tech 2 bez modułu CANdi wystarczy ale tego nie jestem pewien.
    Czy to aż tak dużo wydać takie pieniądze na usługi kogoś kto ma o tym pojęcie i ma do tego sprzęt jak się patrzy?
  • Poziom 33  
    nie jest tak zle, pokazał sie juz dobry fejsik i program i spokojnie mozna zmienic jezyk wyswietlacza w oplach
  • Poziom 33  
    racja techowi 2 nie podskoczy ale soft jest aktualizowany i jesli pójdzie to w dobrym kierunku to bedzie tak jak z fejsami do vag tez poczatki były trudne
  • Poziom 33  
    racja tak jak wczesniej napisałem techowi nie podskoczy i wszyscy ktorzy korzystaja z niego to wiedzą nie ma co na ten temat prowadzic dyskusji jednak ten fejsik wypełnia luke ktora była jezeli chodzi o opla i pomimo wielu brakow jakie prezentuje stanie sie narzedziem tych wszystkich ktorych nie stac na techa a sami chca sie pobawic diagnostyka sam wiesz jakie ma to czasem skutki , zaczna sie znow posty typu pomozcie podłaczałem moj fejs do auta i cos sie zepsuło