Silnik oparty na scalaku LB1688. Wymieniłem na silnik od modelu VHR-7100 ze scalakiem KM3509F i mam zbyt wysokie obroty.
Czy już ktoś przerabiał ten problem ?
Czy już ktoś przerabiał ten problem ?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam