Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Xp sam sie wyłącza

_Ivan 25 Paź 2003 20:12 1325 9
  • #1 25 Paź 2003 20:12
    _Ivan
    Poziom 13  

Juz od pewnego czsu nie wiadomo czego pojawia mi sie komunikat, że sa 60 s zostanie zamnkniety system Windows po czym nastepuje restart. A w Podglądzie zdarzeń pisze coś takiego:

Podczas wewnętrznego przetwarzania system zdarzeń modelu COM+ wykrył zły kod powrotu. HRESULT to 800706BF z w wierszu 44 z d:\nt\com\com1x\src\events\tier1\eventsystemobj.cpp. Skontaktuj się z Pomocą techniczną firmy Microsoft i zgłoś ten błąd.

Dzieki z góry za pomoc.
    Pozdrawiam!!!

0 9
  • #2 25 Paź 2003 23:03
    elektryk
    Poziom 42  

Juz od pewnego czasu nie wiadomo z czego pojawia sie na forum stado urzytkowników którzy NIE czytają regulaminu i zadają pytania bez uprzedniego przeszukania forum. Niestety żywot takich urzytkowników na forum bywa tragicznie krótki.

0
  • #4 25 Paź 2003 23:53
    apstynent
    Poziom 22  

:arrow: _Ivan - ja myślę że powinieneś jednak skontaktować się z tą pomocą techniczną MS, może oni coś poradzą?
    a swoją drogą to MS musiał (i jak widać po forum nadal musi) mieć niezłą ilość reklamacji win XP 8)

0
  • #5 25 Paź 2003 23:59
    music
    Poziom 27  

Eeeeeeeee. Lepiej się nie kontaktuj z pomocą techniczną MS, bo może się okazać, że masz serial do systemu połowa innych użytkowników XP'eka w Polsce. Pewnie masz blastera. Temat poruszany jest na elektrodzie średnio co półgodziny.

0
  • #6 26 Paź 2003 00:05
    elektryk
    Poziom 42  

krau napisał:
    a moze to virus :?: :?: :D :D :D :D :D :D :D :D
    Pewnie wirus lenistwa.

0
  • #7 26 Paź 2003 00:15
    sowa_46
    Poziom 15  

Problem pojawił się w sieci około 20-go sierpnia.
    Jedynym rozwiązaniem Twojego problemu jest następujące postępowanie :
    Wejdź na stronę jak poniżej, ściągnij łatę do Twojego systemu oraz program usuwający robala. Po ściągnięciu odłącz się od Internetu, usuń robala i złóż łatę. Problem z głowy.

To jest treść oryginalnego ostrzeżenia od mojego providera, wejdź na stronkę i poczytaj, potem zrób wszystko zgodnie z instrukcją.

"W przeciagu ostatnich dni pojawil sie robak internetowy msblast.
    Atakowane systemy operacyjne to Windows XP oraz Windows 2000 i 2003.
    Jego dzialanie objawia sie przez wypisanie komunikatu o wylaczeniu sie
    komputera w czasie 1 min.
    Proponowane rozwiazanie zawralismy na http://toya.net.pl/worm/ "

Powodzenia
    Sowa

0
  • #8 26 Paź 2003 10:25
    _Ivan
    Poziom 13  

Napewno to nie jest msblast (niebył), bo żadnego pliku msblast.exe w %system32% nie znalazłem. Prawdopodobnie to jakaś nowa hybryda tego wirusa ale łatke ściągnąłem i zainstalowałem i jak narazie wszystko ok.

elektryk napisał:
    Juz od pewnego czasu nie wiadomo z czego pojawia sie na forum stado urzytkowników którzy NIE czytają regulaminu i zadają pytania bez uprzedniego przeszukania forum. Niestety żywot takich urzytkowników na forum bywa tragicznie krótki.

A swoją drogą, to może do zwracania uwag użytkownikom są admini. A jak narazie ostrzeżenia nie dostałem.

Dzięki za odpowiedzi :D

Pozdrówka dla Adminów

0
  • #9 27 Paź 2003 16:39
    bebefirst
    Poziom 16  

W32. Blaster Worm - zainstaluj łatę z mirosoftu ( na goglach napisz nazwe wirusa) i po kłopocie.

0
  • #10 27 Paź 2003 17:56
    apstynent
    Poziom 22  

:arrow: bebefirst może to głupio zabrzmi, ale problem już został rozwiązany; zarówno u Ivana jak i u setek innych osób które zakładały identyczne tematy :sm16:

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo