kupiłem wyświetlacz "oryginalny" na allegro, okazał sie zwykłą podróba która świeci tak jasno że nic na niej nie widać prawie
kontrast w menu ma bardzo małą skale. Jest jakiś program który pozwoli mi zrobić ten tel by dało sie go używać.
POZDRAWIAM
Dodano po 5 [minuty]:
jak jest włączony wygaszacz i nacisne jakiś klawisz przez moment kontrast jest ok ale za chwile wyświetlacz blednie :/
kontrast w menu ma bardzo małą skale. Jest jakiś program który pozwoli mi zrobić ten tel by dało sie go używać.
POZDRAWIAM
Dodano po 5 [minuty]:
jak jest włączony wygaszacz i nacisne jakiś klawisz przez moment kontrast jest ok ale za chwile wyświetlacz blednie :/