Witam wszystkich fachowcow na forum.
Dostalem telefonik z niemiec,ma sciagniety sim-look.Problem jest taki,ze na glownym wyswietlaczu prawie nic nie widac.Probowalem rozjasnic w nenu ale to nie wiele dalo.Wydaje mi sie jakby nie mial kontrastu.Teraz moje pytanko,czy jest taka opcja zeby ustawic kontrast,czy moze przy sciaganiu sim-looka ktos cos uszkodzil??Prosze o pomoc.Z gory dziekuje i pozdrawiam!!
Dostalem telefonik z niemiec,ma sciagniety sim-look.Problem jest taki,ze na glownym wyswietlaczu prawie nic nie widac.Probowalem rozjasnic w nenu ale to nie wiele dalo.Wydaje mi sie jakby nie mial kontrastu.Teraz moje pytanko,czy jest taka opcja zeby ustawic kontrast,czy moze przy sciaganiu sim-looka ktos cos uszkodzil??Prosze o pomoc.Z gory dziekuje i pozdrawiam!!