logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Samsung SGH-E700 - brak kontrastu po zdjęciu sim-locka, jak naprawić?

davidos_77 21 Mar 2007 16:24 1188 5
REKLAMA
  • #1 3703174
    davidos_77
    Poziom 17  
    Posty: 331
    Pomógł: 13
    Ocena: 62
    Witam wszystkich fachowcow na forum.
    Dostalem telefonik z niemiec,ma sciagniety sim-look.Problem jest taki,ze na glownym wyswietlaczu prawie nic nie widac.Probowalem rozjasnic w nenu ale to nie wiele dalo.Wydaje mi sie jakby nie mial kontrastu.Teraz moje pytanko,czy jest taka opcja zeby ustawic kontrast,czy moze przy sciaganiu sim-looka ktos cos uszkodzil??Prosze o pomoc.Z gory dziekuje i pozdrawiam!!
  • REKLAMA
  • #2 3704849
    erbie
    Poziom 11  
    Posty: 14
    wpisz z kalwiatury *#8999*523" i wejdziesz w menu kontrast tam ustaw odpowiedni. jesli to nie pomoze mozesz miec uszkodzenie hardwarowe

    Dodano po 1 [minuty]:

    sorry kod ma byc *#8999*523#
  • REKLAMA
  • #3 3706237
    davidos_77
    Poziom 17  
    Posty: 331
    Pomógł: 13
    Ocena: 62
    Witam.
    Drogi "erbie" ale mnie chodziło o kontrast (contrast),a nie jaskrawość (brightness). Funkcja jaskrawości jest dostępna z Menu telefonu.Może jest jakiś kod za pomocą którego można ustawić kontrast?!
  • REKLAMA
  • #4 3706372
    doc3nt
    Poziom 20  
    Posty: 405
    Pomógł: 38
    Ocena: 1
    w tych telefonach bardzo czesto pada tasma.
    moze tak wlasnie masz.
    zobacz czy sa jakies zmiany kiedy ruszasz klapka, albo kiedy ja przymykasz itp.
  • REKLAMA
  • #5 3706435
    davidos_77
    Poziom 17  
    Posty: 331
    Pomógł: 13
    Ocena: 62
    Jeśli chodzi o taśmę to na pewno jest OKI.Rozkręcałem i sprawdzałem,poza tym nic się nie dzieje podczas otwierania i zamykania klapki-jakość wyświetlanego obrazu jest taka sama.
  • #6 3706508
    doc3nt
    Poziom 20  
    Posty: 405
    Pomógł: 38
    Ocena: 1
    to moze flesha wgraj nowego, zresetuj eprom,
    jesli nie to, to pewnie hw bedzie.

    ps.
    jak ty te tasme sprawdzales? na oko? ;)
REKLAMA