Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Daewoo K21V4TS, pobranie wsadu pamięci, zaprogramowanie?

toleto 21 Cze 2007 14:18 912 8
  • #1 21 Cze 2007 14:18
    toleto
    Poziom 11  

witam. Powiedzcie mi jak pobrać pewny wsad pamięci i zaprogramować nim czystą pamięć? Mam problemy z pamięcią i nie wiem jak za to sie zabrać i co musze zrobić żeby zaprogramować tą pamięć. Pomóżcie mi bo wierze w to że są ty pożądni ludzie którzy mi pomogą i wytłumaczą mi jak mam to robić. Pozdro

Dodano po 5 [minuty]:

proszę o pomoc

Dodano po 4 [minuty]:

Ludzie pomóżcie mi błagam was

0 8
  • #2 21 Cze 2007 14:28
    mikon88
    Poziom 19  

Więc tak Wsad musisz mieć pewny na elce jest baza wsadów. Potem dobrze jest kupic nową czysta pamiec. Musisz mieć programator EEPROM i wtedy wkładasz pamięć i wgrywasz ja

0
  • #3 21 Cze 2007 14:32
    toleto
    Poziom 11  

ale jak ją nagrywam?? czym powiedz mi bo ja nigdy takiego czegoś nie robiłem

0
  • #4 21 Cze 2007 14:39
    mikon88
    Poziom 19  

Więc tak. Zależy od Programatora. Wsadzasz Czystą pamięć w programator, dla pewności wybierasz opcję kasuj. póżniej jakas opcja wczytaj nową lub coś podobnego i wybierasz wsadi klikasz programuj i weryfikuj czy coś takiego zależy od programu

0
  • #5 21 Cze 2007 14:42
    toleto
    Poziom 11  

a Gdzie dokładnie znajduje się ta pamięć w tym telewizorze??
    Jak sprawdzić jaka to jest pamieć żebym kupił odpowiedni programator do niej

0
  • Pomocny post
    #6 21 Cze 2007 14:48
    mikon88
    Poziom 19  

Pamięć znajduje się zwykle kolo procesora. Ma ona 8 nóżek. Na tej pamięci powinno pisać jej typ a programatory to na allegro są. Programator EEPROM pamięci, czasem lespiej dolożyć i kupić bardziej rozbudowaną z większą ilością obsługiwanych pamięci

0
  • #7 21 Cze 2007 14:55
    toleto
    Poziom 11  

a w normalnym serwisie mogą to zrobić??
    Proszę przeczytać regulamin, zwłaszcza p. 10.1 i 10.5.
    Następnym razem będzie ostrzeżenie[obcy7]

0
  • #8 21 Cze 2007 15:08
    mikon88
    Poziom 19  

Wiesz no zależy od ich uprzejmości. Mogą ci kazać przynieść cały tv, albo zaśpiewają sobie tyle, że szok. Zależy od serwisu

0
  • #9 21 Cze 2007 15:14
    mirex
    Poziom 43  

Tak, w "normalnym" serwisie powinni to zrobić.

Cała impreza polega na tym, że do Twojego telewizora nie trzeba programować pamięci. Wkładasz czystą, prosto ze sklepu, włączasz Tv, czekasz cierpliwie ok pół minuty. Jeśli nie ma żadnych innych usterek telewizor ma wystartować.
    Prawdopodobnie konieczne będą tylko niewielkie zmiany w trybie serwisowym, związane z wymiarami obrazu. Ale to inna bajka i faktycznie lepiej aby zrobił to ktoś z doświadczeniem.

0