skasowaly mi sie kontakty po przywroceniu ustawien fabrycznych czy jest mozliwosc ich odzyskania ? w serwisie powiedzieli mi ze jak cos takiego robie to nic nie powinno sie skasowac - a jednak!!!!!
pozdrawiam lukasz
pozdrawiam lukasz
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam