Chce zrobić sobie kolumny estradowe na imprezki (typu: studniówki, wesela). Chciałbym się dowiedzieć jakie macie zdanie o głośnikach Celestion. Wybrałem model Truvox 1225 i winisd wyszło mi że ma mieć obudowe 110 L. Chciałbym się dowiedzieć co o tym sądzicie.
Acha i jaki proponujecie do tego wysokie (tylko nie piezo) w granicach 100 zł.
Za wszelkie sugestie z góry dziękuje i pozdrawiam.
Acha i jaki proponujecie do tego wysokie (tylko nie piezo) w granicach 100 zł.
Za wszelkie sugestie z góry dziękuje i pozdrawiam.