logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Whirlpool AWM 6081 - Woda w komorze wybielacza po programie 95°C

Tygi 27 Paź 2003 14:33 3382 5
REKLAMA
  • #1 376308
    Tygi
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Mam problem z pralką (jestem użytkownikam - nie zajmuję się naprawą). Niezależnie od programu zawsze leje wodę do komory na wybielacz chlorowy i ją tam zostawia. Zaczęło się to od momentu gdy nastawiłem pralkę na program 95 stopni. Czy program przebiegł prawidłowo nie jestem w stanie powiedzieć, bo nie obserwowałem pralki. W serwisie powiedzieli, aby podnieść przednie nóżki pralki, co mi się wydaje nielogiczne, skoro pralka nie powinna lać tam wody (pralka jest wypoziomowana i stoi stabilnie).
  • REKLAMA
  • #2 376339
    zayzayer
    Specjalista AGD
    Posty: 4260
    Pomógł: 246
    Ocena: 755
    Zacząłbym od pożądnego umycia pojemnika i prawidłowego poskładania. W tej pralce nie ma regulacji rozdziału wody na poszczególne komory.
    Jak nie pomoże to będziemy myśleć.
  • REKLAMA
  • #3 376356
    Tygi
    Poziom 2  
    Posty: 2
    cały pojemnik został dokładnie wyczyszczony i oczywiście prawidłowo poskładany - nie można nic namieszać. W tej pralce nie ma regulacji rozdziału wody na poszczególne komory - to znaczy, że ona zawsze leje wodę do obu komór????? Tak nie może być - chyba nie pobiera wybielacza i zmiękczacza w jednym czasie?????
  • REKLAMA
  • #4 376374
    zayzayer
    Specjalista AGD
    Posty: 4260
    Pomógł: 246
    Ocena: 755
    Źle mnie zrozumiałeś . Nie ma regulacji, czyli nie
    można sobie wyregulować. Może coś z jakimś
    elekktrozaworem? Ciśnienie wody jest dobre?
    Sitka niepozatykane?. Jakiś defekt w obudowie poj. Nie wiem.
    A jak do tego pojemnika dolejesz wodę to wypija ją do końca.
    To wszystko chyba temu, że nie dali jej 6 zmysła:)
  • REKLAMA
  • #5 397284
    boguslaw
    Poziom 12  
    Posty: 92
    Pomógł: 1
    Ocena: 17
    Sprawdzi elektrozawory może który spalony :?
  • #6 505160
    Krzysztof Pawleta
    Poziom 12  
    Posty: 9
    Ocena: 1
    Właśnie kupiłem wspomnianą pralkę...
    Mam to samo (W NOWEJ PRALCE): zawsze przed zaczęciem nowego prania, muszę wylać wodę ze zbiornika na wybielacz/zmiękczecz ;-(
    Myślę, że jest to wada produkcyjna programu 95, zwłaszcza, w związku z problemem
    "ostatniej minuty prania" opisanym w innym wątku ;-(((

    P.S. Pralka na gwarancji, więc sam jej nie będę rozkręcać...
REKLAMA