Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z pralką Whirlpool AWM 6081

27 Paź 2003 14:33 2956 5
  • Poziom 2  
    Mam problem z pralką (jestem użytkownikam - nie zajmuję się naprawą). Niezależnie od programu zawsze leje wodę do komory na wybielacz chlorowy i ją tam zostawia. Zaczęło się to od momentu gdy nastawiłem pralkę na program 95 stopni. Czy program przebiegł prawidłowo nie jestem w stanie powiedzieć, bo nie obserwowałem pralki. W serwisie powiedzieli, aby podnieść przednie nóżki pralki, co mi się wydaje nielogiczne, skoro pralka nie powinna lać tam wody (pralka jest wypoziomowana i stoi stabilnie).
  • Specjalista AGD
    Zacząłbym od pożądnego umycia pojemnika i prawidłowego poskładania. W tej pralce nie ma regulacji rozdziału wody na poszczególne komory.
    Jak nie pomoże to będziemy myśleć.
  • Poziom 2  
    cały pojemnik został dokładnie wyczyszczony i oczywiście prawidłowo poskładany - nie można nic namieszać. W tej pralce nie ma regulacji rozdziału wody na poszczególne komory - to znaczy, że ona zawsze leje wodę do obu komór????? Tak nie może być - chyba nie pobiera wybielacza i zmiękczacza w jednym czasie?????
  • Specjalista AGD
    Źle mnie zrozumiałeś . Nie ma regulacji, czyli nie
    można sobie wyregulować. Może coś z jakimś
    elekktrozaworem? Ciśnienie wody jest dobre?
    Sitka niepozatykane?. Jakiś defekt w obudowie poj. Nie wiem.
    A jak do tego pojemnika dolejesz wodę to wypija ją do końca.
    To wszystko chyba temu, że nie dali jej 6 zmysła:)
  • Poziom 12  
    Sprawdzi elektrozawory może który spalony :?
  • Poziom 11  
    Właśnie kupiłem wspomnianą pralkę...
    Mam to samo (W NOWEJ PRALCE): zawsze przed zaczęciem nowego prania, muszę wylać wodę ze zbiornika na wybielacz/zmiękczecz ;-(
    Myślę, że jest to wada produkcyjna programu 95, zwłaszcza, w związku z problemem
    "ostatniej minuty prania" opisanym w innym wątku ;-(((

P.S. Pralka na gwarancji, więc sam jej nie będę rozkręcać...