Mam problem z pralką (jestem użytkownikam - nie zajmuję się naprawą). Niezależnie od programu zawsze leje wodę do komory na wybielacz chlorowy i ją tam zostawia. Zaczęło się to od momentu gdy nastawiłem pralkę na program 95 stopni. Czy program przebiegł prawidłowo nie jestem w stanie powiedzieć, bo nie obserwowałem pralki. W serwisie powiedzieli, aby podnieść przednie nóżki pralki, co mi się wydaje nielogiczne, skoro pralka nie powinna lać tam wody (pralka jest wypoziomowana i stoi stabilnie).