Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic SA-HT535 - mały obraz, buczące głośniki

26 Cze 2007 21:32 1468 3
  • Poziom 2  
    Witam
    Mam na imię Przemek, lat 17 i chciałbym przedstawic mój problem, który nurtuje mnie od jakiegoś czasu.
    Otóż w DVD gdy odtwarzam filmy o formacie divx, to obraz jest o kilka cali mniejszy, jakbym oglądał na telewizorze 21 cali, a nie 29, próbowałem na pilocie od DVD coś pokombinowac, nic to nie dało, ten od TV też nic nie pomógł, nie wiem co robic.

Edit. W niektórych filmach dźwięk rozchodzi się tylko z gł. głośników, a z tylnych nie(oczywiście gdy jest to divx).
  • Moderator
    Co do dźwięku - jedne filmy mają dźwięk przestrzenny 5.1, inne nie. Ustawienia obrazu - może coś w menu Setup DVD.
  • Poziom 2  
    Witam
    Pozwoliłem sobie zedytowac lekko temat, ponieważ nie chcę zakładac nowego. Dzisiaj włączam DVD, film i słucham, słucham, coś buczy...myślałem, że z 1 głośnika, a tu ze wszystkich, więc nie wiem o co chodzi, sprawdziłem kable, wszystkie podłączone. Buczy podczas oglądania filmu oraz po wyjęciu płytki. Nie jest głośne, ale przy oglądaniu nieco drażni. Gdy ścisze[max] i zgłośnie[max], buczy tak samo. Wiecie, chodzi o taki jednolity pomrók.
    Co robic?

Mirek, dzięki pokombinuje.

Edit. Wczoraj zainstalowałem sterowniki aby czytał tekst w filmach o formaci divx, chyba to nie jest powód?
  • Poziom 12  
    Obraz: na pilocie kina domowego użyj kombinacji klawiszy SHIFT+ZOOM i najlepiej ustaw na AUTO. Powinno pomóc.

Dźwięk: prawdopodobnie słyszysz przydźwięk sieciowy a tu przyczyn może być wiele i wszystkie kwalifikują się do naprawy w serwisie. Jeśli jednak chcesz to sam naprawić (minęła gwarancja i jesteś elektronikiem), to postaram się pomóc.