Witam
posiadam toyote starlet sil. 1.3 XLi model silnika 2E-E, rok 97.
założony jest gaz.
problem polega na tym ze ma za wysokie obroty na biegu jałowym nie pomaga zadna regulacja (śruba chyba powietrza u góry gażnika), na gazie chodzi troszeczke woniej (nieznacznie)ale na benzynie to to daje (nie mam obrotomierza to nie powiem), pewnie tak prawie 2000 obr. a powinien od 650 do 900obr. co moze być nie tak prosze o jakieś rady dzieki
posiadam toyote starlet sil. 1.3 XLi model silnika 2E-E, rok 97.
założony jest gaz.
problem polega na tym ze ma za wysokie obroty na biegu jałowym nie pomaga zadna regulacja (śruba chyba powietrza u góry gażnika), na gazie chodzi troszeczke woniej (nieznacznie)ale na benzynie to to daje (nie mam obrotomierza to nie powiem), pewnie tak prawie 2000 obr. a powinien od 650 do 900obr. co moze być nie tak prosze o jakieś rady dzieki