logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Toyota Starlet 1.3 XLi wysokie obroty na biegu jałowym

pawcio24 02 Lip 2007 20:03 3430 2
REKLAMA
  • #1 4042491
    pawcio24
    Poziom 20  
    Posty: 593
    Pomógł: 7
    Ocena: 23
    Witam
    posiadam toyote starlet sil. 1.3 XLi model silnika 2E-E, rok 97.
    założony jest gaz.
    problem polega na tym ze ma za wysokie obroty na biegu jałowym nie pomaga zadna regulacja (śruba chyba powietrza u góry gażnika), na gazie chodzi troszeczke woniej (nieznacznie)ale na benzynie to to daje (nie mam obrotomierza to nie powiem), pewnie tak prawie 2000 obr. a powinien od 650 do 900obr. co moze być nie tak prosze o jakieś rady dzieki :|
  • REKLAMA
  • #2 4157065
    bobojad
    Poziom 14  
    Posty: 112
    Ocena: 13
    Hmm, w roku 97 to chyba juz nie montowali 2E-E? Wydaje mi sie ze do 1996 byly. Mowisz o gazniku a to jest wtrysk wielopunkt, chyba ze masz kombinowany samochod i wstawiony jest silnik 2E-E od XL na gazniku. A probowales kody bledow wyswietlic? Zwierasz styki TE1 i T1 i przekrcasz kluczyk, jak kontrolka check engine mruga nieregularnie to liczysz blyski, potem na forum sa juz co znacza kody poszczegolne. Pozdrawiam!
  • #3 8479367
    pawcio24
    Poziom 20  
    Posty: 593
    Pomógł: 7
    Ocena: 23
    masz rację to jest 94r.
REKLAMA