Witam!Uszkodzony HOT.Wymiana, standardowe sprawdzenie Uz=135V.Sprawdzenie głównych elementów w kolektorze i bazie.Załączam-dziwne skrzypienie .Obraz pokazuje się zwężony i postrzępiony z boków.HOT gorący i za chwilę uszkodzony.Sprawdziłem wszystko w kolektorze ,impulsy sterujące.Wszystko niby ok,a jednak działać nie chce.Podejrzewam trafko sterujące.Orginalnego brak.Podstawiłem kila innych,niestety na każdym inaczej się zachowuje.Może ktoś spotkał się z taką usterką i coś doradzi.Może podpowiecie jakie trafko podłożyć za orginał?Za wszelkie rady serdeczne dzięki.