Witam.
Złożyłem sobie wzmacniacz na końcówce tda8571j i gdy podłączam go do zasilania nic nie słychać - gdy przyłoży sie ucho do głośnika to słychać cichutkie burczenie - nie wiem może coś zle podłączyłem ?
Złożyłem sobie wzmacniacz na końcówce tda8571j i gdy podłączam go do zasilania nic nie słychać - gdy przyłoży sie ucho do głośnika to słychać cichutkie burczenie - nie wiem może coś zle podłączyłem ?